Home

Koga Miyata damesfiets tweedehands

Supermooie koga miyata e-advance damesfiets met een framemaat van 50cm. De fiets heeft een nieuwe cassette (tandwielen) en een nieuwe ketting. De fiets heeft 21 versnellingen en 3 ondersteuningsstanden accu in het frame, actieradius is gemiddeld zo'n 40 to. Zo goed als nieuw Ophalen of Verzenden. € 500,00 Eergisteren Koga-Miyata occasions kopen bij dealers, fietsbedrijven en particulieren. Groot aanbod tweedehands Koga-Miyata occasions. 210 Koga-Miyata occasions te koop aangeboden Mooie Koga Miyata balance dames sportfiets. Als nieuw en goed onderhouden . Deze fiets beschikt over 3 x 8 versnellingen waarvan de achterversnelling volledig vernieuwd is . Verende zadelpen . Lederen zadelhoes . Verende voorvork . 21 versnellingen derailleur . Naafdynamo zowel voor - als de achterverlichting . Aluminium frame . Shimano V-brake. 9-7-2021 Vergelijk 1346 tweedehands koga damesfiets resultaten van Marktplaats.nl, Speurders.nl en meer. Activeer e-mail alert. Vind de beste marktprij

Te koop mooie koga miyata damesfiets. lichtgewicht, 18 versnellingen, goed zadel en axa slot. bagage drager en ingebouwde led verlichting. framehoogte: 50 cm.met reserve sleutel Mooie damesfiets Koga-Miyata. - 7 versnellingen - 28 inch - verlichting werkt prima - zware slot (inclusief reservesleutel) verder is de fiets in prima staat. Gebruikt Ophalen of Verzenden. € 65,00 Vandaag Koga Miyata. Damesfiets van het merk koga miyata te koop aangeboden. Fiets is in zeer mooie staat. Remmen, wielen, versnellingen etc allemaal g. Gebruikt Ophalen. € 325,00 19 mei. '21. Zutendaal 19 mei. '21. Stijn Daniels Zutendaal Damesfiets koga miyata goede staat, nieuwe remmen, binnen en buitenbanden 6 jaar oud nieuwprijs 1495€ verkoop wegens aankoo Gebruikt Ophalen Prijs o.t.k. 14 jul. '2

Exclusieve damesfiets. Koga heeft met de F3 6.0 een prachtige damesfiets in het assortiment. Deze fiets heeft in 2017 de Red dot design award gewonnen en werd door de jury geprezen om het elegante ontwerp, de sportieve uitstralingen en hoge kwaliteit afwerking Te koop Koga Myata dames stadsfiets. 77 x bekeken 0 x opgeslagen sinds 17 May. '21, 13:09 (Bieden Koga Miyata Super Winner. € 399,- Verkocht. 3 maanden geleden Amstelveen. Koga miyata fixie. € 180,- 1 maand geleden BEILEN Te koop Koga Myata dames stadsfiets. Bieden 1 maand geleden Heemstede Koga roadwinner. € 500,- Bekijk meer. Verstuur bericht ×. Om een.

Gebruikte Damesfiets Koga-Miyata 50cm 8versn 50 cm. Een zo goed als nieuwe Koga-Miyata F3 NEX3.0 S MIXED. Deze heeft een naafdynamo en een nexus 8 dichte naaf. Leverbaar uit magazijn. Deze gebruikte fiets is er een van de collectie van Wereldfietsen Zwolle. Deze. Gebruikte Damesfiets Koga-Miyata 50cm 8versn 50 cm. Een zo goed als nieuwe Koga-Miyata F3 NEX3.0 S MIXED. Deze heeft een naafdynamo en een nexus 8 dichte naaf. Het zijn natuurlijk tweedehands fietsen mocht er na de 2 maanden iets geburen regelen we het ook altijd netjes ; Koga-Miyata tweedehands fiets occasions - Nederland Mobi Deze tweedehands Koga Miyata Forest Lady damesfiets is zo goed als nieuw en volledig nagekeken door onze specialisten. De Koga heeft maar liefst 21 versnellingen (shimano nexave), 3 voor en 7 op het achterste blad. Hierdoor ben je snel op je bestemming. Met het Selle Royal gelzadel kom je ook nog eens heerlijk comfortabel aan op je locatie

≥ Vind koga miyata damesfiets in Fietsen Dames

Merk: Koga-Miyata: Wielmaat: 28 inch: Versnellingen: 8: Frame: Dames: Garantie: 6 maanden dealergarantie: Kleur: Blauw: Remmen: Rollerbrakes: Framehoogte: 50 cm. Een tweedehands damesfiets kan ook handig zijn als je veel reist met het openbaar vervoer: een wat ouder, maar nog goede kwaliteit fiets is ideaal om bij het station te stallen. De voordelen van een tweedehands damesfiets. Een 2dehands damesfiets kopen heeft duidelijk een aantal voordelen damesfiets koga miyata 500 € GROBBENDONK • Koga Miyata dames trekkersfiets, model Lightspeed, in perfecte staat en volledig nagekeken, grote kader van 55, 3 x 9 versnellingen, 6 jaar oud, aankoopprijs € 1000, weg wegens aankoop ebike. meer..

Koga-Miyata tweedehands fiets occasions - Nederland Mobie

Tweedehands fietsen. Bij Bike Totaal vind je tweedehands fietsen met omruilgarantie én afgesteld door de vakman. Je kunt deze fietsen veilig online bestellen en betalen. Vervolgens kun je de bestelling zonder bijkomende kosten afhalen bij de Bike Totaal winkel of thuis laten bezorgen voor € 29,95 in NL/ € 49,95 in BE. Lees meer Gemiddelde prijs: € 656. Koga miyata elektrische fiets accu. Ruime keuze in gebruikte elektrische fietsen, kijk ook op onze site! Let op, vanaf heden bieden wij de mogelijkheid om de garantie op een gebruikte elektrische fiets te verlengen met 1.5 Jaar, uiteraard geldt dit ook voor de accu en de motor

Opzoek naar Tweedehands fietsen in Utrecht? Bekijk hier het aanbod van fietsenwinkel Laag Catharijne. Service. Koga Miyata LiteAce. Bekijk fiets. €175,00. Verkocht. Nieuw. Tweedehands. Koga Miyata Roadrunner. Bekijk fiets. €125,00. Union stadsfiets (13) Bekijk fiets. €195,00. Verkocht. Nieuw. Tweedehands. Union stadskunstwerk (16 Koga van € 649,-. Koop deze fiets via viaBOVAG.nl Goedkope tweedehands fietsen te koop. Online een tweedehands stadsfiets van bijvoorbeeld Gazelle, Batavus, Sparta of Giant kopen? Op Tweedehandsfietsen.nl kunt u gebruikte damesfietsen en herenfietsen in alle kleuren en maten bestellen. De gekozen stadsfiets wordt binnen 5 dagen rijklaar afgesteld door de vakman én heeft (omruil) garantie Koga Miyata Confidence. Tags : Heren Stadshybride. Merk: Koga Miyata Type: Confidence Model: Heren Uitvoering: Stadshybride Frame Maat: 54 CM Versnellingen: 27 Remmen: V-brake velgremmen Omschrijving: Geheel nagekeken, o.a.: nieuwe ketting en tandwielen. Bij interesse gelieve te bellen óf langs te komen in de winkel Koga Fietsen Dames Damesfietsen. Tweedehands Koga Miyata Damesfietsen. Koga Miyata Damesfiets Fietsen Dames Damesfietsen. Koga Miyata Silverace Fietsen Dames Damesfietsen. Koga Miyata. Koga Damesfiets Damesfietsen. Koga Miyata Distance

Info over koga miyata damesfiets. Resultaten van 8 zoekmachines Koga van € 275,-. Koop deze fiets via viaBOVAG.nl

Iedere bezoeker zal zijn handen dienen te ontsmetten bij het binnenkomen (handgel is voorzien). Maximum 1 persoon per 10m 2.Gelieve alleen te komen of met het kind voor wie u een fiets wenst te kopen Op deze pagina's staan een greep uit ons 2e hands fietsen assortiment, wilt u zeker weten of wij de fiets nog hebben, bel of mail ons dan even. info@reerinkrijwielen.nl of naar het desbetreffende filiaal Stadsfiets Remnaaf (1) Transport 3V D53 (1) Alle tweedehands fietsen zijn inclusief BOVAG Garantie, Afleverbeurt en 40-Puntencheck. 46 resultaten Stadsfietsen Koga-Miyata SilverAce 8V D56,. Tweedehands Koga Miyata Distance, damesfiets, maat 47, 27 versnellingen derrailleur, V-brake-remmen, headshock-vering voor, verende zadelpen, naafdynamo voor en achter Prijs: €499. Terug naar het overzicht. Wat klanten zeggen

Alle tweedehands Koga-Miyata fietsen op findyourbike.com. Meer dan 13.000 verkochte fietsen gingen al naar een nieuwe eigenaar. Meld je aan en start direct met bieden en aanbieden, zowel voor bedrijven als particulieren Registrere Koga miyata fixie. € 180,- 1 maand geleden BEILEN Te koop Koga Myata dames stadsfiets. Bieden 1 maand geleden Heemstede Koga roadwinner. € 500,- Bekijk meer. Verstuur bericht ×. Om een. koga miyata 7005 - veilingkijker - nieuw en tweedehands. 27-04. zh. koga miyata granracer alloy 7005 maat 60 ct 3x10. 26-04. ge. € 750

Koga Myata Damesfiets te Koop Aangeboden op Tweedehands

Damesfiets Koga. Referentie: Staat: Tweedehands. Koga Advance zo goed als nieuw en ongebruikt. Aluminium frame maat 47. 24 versnellingen Shimano Deore (3x8) Voorvering en achtervering. Naafdynamo voor beide lichten damesfiets, Koga Miyata, framehoogte 56 cm, Objectstaat is Tweedehands.Goede eerlijke fiets. Vragen en antwoorden over dit object. Over dit object zijn geen vragen of antwoorden geplaatst. Een vraag stellen - wordt in een nieuw venster of op een nieuw tabblad geopend. De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding Waar vroeger de fietsframes van het merk KOGA Miyata waren, is dit in 2010 F3 2.1, KOGA F3 5.0 en de KOGA F3 6.0 kopen. Deze F3 trekkingfietsen hebben meer dan de 7 versnellingen die een normale stadsfiets heeft. Kijk dan eens bij de tweedehands KOGA fietsen op onze tweedehandspagina en zoek online bij een Bike Totaal winkel in uw buurt.

Koga damesfiets Gem € 430 2e hands Fietse

Merk: Koga Miyata Type: Roadspeed Soort: Hybridefiets Framehoogte: 47 cm Framemodel: Dames Versnellingen: 27 Kleur: Blauw Labelnummer: 47804 Bij De Kromme Spaak hebben we altijd aantrekkelijke tweedehands fietsen staan! Bent u op zoek naar een stads-, hybride-, transport- of een elektrische fiets Gebruikte fietsen: Elektrische fietsen. Stadsfiets, dames, nano black/alu paint Koga-Miyata Distance 24 versnellingen met Rollerbrakes, naafdynamo en geveerd Stadshybride, heren, black metallic/ € 495,-Koga-Miyata PROMINENCE 27 versnellingen met V-Brakes en geveer

Bij deze bied ik mijn mooie racefiets aan. Ik verkoop dit omdat ik geen tijd meer heb om te fietsen. Het gaat om een KOGA MIYATA Framemaat 58 met een Shimano 105 pakket. (21 versnellingen) Wordt geleverd met: - Fietspomp, 2 bidon houders & splinternieuwe winter fietsbroek maat L. Nooit gebruikt. - Incl. Extra binnenband + vervang setje Nieuwe Koga Damesfiets kopen? Banierhuis.nl Koga fietsdealer Scherpe prijzen Hoge service Gratis onderhoud 7 winkels in Utrecht

Koga Roadrunner damesfiets - Tweedehands Tourfiets - Bikaroo

Koga Miyata Damesfiets te Koop Aangeboden op Tweedehands

Koga Miyata Forest Lady. VERKOCHT € 300,00 € 250,0 Koga-Miyata Grantour 7 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbedienin

Koga Miyata Voyager 61ct dus geschikt voor iemand van 190 tot 195 groot ongeveer Fiets is in nette gebruikte staat. Voorzien van nieuwe bekabeling banden stuurlint etc. Klaar voor de zomer! €440, Vintage Koga-Miyata racefiets aantal. In winkelmand. Artikelnummer: Vintage Koga-Miyata racefiets (2) Categorieën: Aanbiedingen, Racefietsen (vintage

≥ Vind koga in Fietsen Dames Damesfietsen op Marktplaat

  1. Adres Mekers fietsen Grotestraat 59 7081CC Gendringen Tel: 0315-681750 E-mail: Info@mekersfietsen.nl KVK: 09017761 BTW: NL 1632.47.432.B01 Vragen over uw bestelling: 0315-681750 Info@mekersfietsen.n
  2. Koga Miyata Confidence, comfort-toerfiets 27 versn. nr. 626 Kenmerken Aantal versnellingen: Meer dan 20 versnellingen Conditie: Zo goed als nieuw Eigenschappen: Vering Framehoogte: 53 tot 57 cm Merk: Koga Miyata Wielgrootte: 28 inch Beschrijving Niet tevreden, kom dan omruilen of krijg uw geld terug. Gebruik
  3. Modellen gebruikte elektrische fietsen; Sporthybride; Stadsfiet
  4. Koga miyata Balance Damesfiets maat 50 375,00 € Meer. 399,00 € Nieuw. Koga damesfiets maat 53 Koga damesfiets maat 53 399,00 € Meer. 225,00 € Nieuw. Alpina Curve meisjesfiets 26 inch Alpina Curve meisjesfiets 26 inch 225,00 € Meer. 1 525,00 € Nieuw. Batavus Wayz E-Go Active.
  5. Alle producten van Dekkers Tweewielers. Exclusieve fietsen en verschillende accessoires. Gratis afspraak. Ruime voorraad. Vraag advies of koop direct online

koga miyata damesfiets - Fietsen en Brommers 2dehand

Gebruikte fietsen: Elektrische fietsen. Batavus padavo easy Elektrische fiets, dames, zilver Koga PACE BX 11 versnellingen Stadsfiets, heren, 49 cm, forest matt € 4.228,-Orbea Katu Stadsfiets, heren, 24 inch, groen Koga-Miyata heren Stadshybride, heren, 55 cm, paars € 250, Beschrijving. Mooie Koga Miyata Tesla Elektrische damesfiets 48CM. Merk: Koga MiyataTesla damesfiets elektrisch Framemaat: 48 cm Versnelling: 3×7 Versnellingsnaaf type: Shimano Nexus Verende voorvork: ja Verende zadelpen 5-2-2021 Vergelijk 32 tweedehands koga miyata dames sportfiets resultaten van Marktplaats.nl, Speurders.nl en meer Nette refurbished fiets; gemaakt in onze sociale werkplaats door o.a. jonge medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt met een ambitie om fietsenmaker te worden. De voordelen van een.. Koga Miyata Inspire Bosch elektrische damesfiets met middenmotor D51 € 949.99 949.9

Koga Miyata damesfiets of trekkingfiets. Model Adventure Mixed. In goede staat verkerend. Verzending in overleg Koga Miyata Balance 28 inch damesfiets Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving Koga Miyata28 inchSlot & licht27 VersnellingenNaaf dinamoVerende voorvorkVerende zadelpenVerstelbaar stuurZeer nette staat350 euro Langskomen voor de fiets? Bel ons van tevoren, zodat wij kunnen bevestige. Naam *. E-mail *. Mijn naam, e-mail en site bewaren in deze browser voor de volgende keer wanneer ik een reactie plaats Trouvez fiets koga miyata sur 2ememain Avantageux pour tout le monde

Vind koga Fietsen Dames Damesfietsen Te Koop 2dehand

  1. Koga-Miyata Advance Lady, Grijs. Sparta Elektrische Stadsfiets Ion Gls 2012, wielmaat 28 inch, frame 53 cm, Brillantsilver versnellingssysteem Sturmey Archer Der
  2. Koga-miyata Tesla, Goud Koga-Miyata tesla, goud Gebruikte fietsen > Stadsfietse Specificaties van Koga Miyata Traveller (heren/2013) Prijzen en beoordelingen. Aantal winkels. 0 Laagste prijs-Beoordeling experts-Aantal testen. 0 testen Beoordeling consumenten-Aantal reviews. 0 reviews Prijs
  3. ium trekkingwielen, 40 spaaks. Led verlichting op.
  4. ium 7005 frame. Framemaat 57 cm past vanaf 166 - 188 cm lichaamslengte. 26 inch alu
  5. Koga Miyata. Damesfiets te koop van het merk koga miyata merk: koga type: silverace-lady. Soort: stadsfiets model: dames aandrijving: derailleur framehoogte: 48 cm aantal versnellingen: 12 verlichting: led meer info: 0494 33 93 9
  6. Koga Stadsfiets; Koga Stadsfiets. Koga F3 4.0 8 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening. Neem contact met ons op over deze fiets. F3 4.0 LADY DARK-GREY 47CM. Nieuwe en gebruikte fietsen bestel je gemakkelijk online. Wij verkopen fietsen van bekende merken, zoals Cannondale racefietsen,.
  7. ium frame 53 cm Shimano Deore LX 27 Versnellingen. Instelbare vering in de voorvork en zadel pen Lichtgewicht alu

Damesfiets voor in de stad of daarbuiten KOG

Tweedehands damesfiets kopen- Pagina 3 van 3 - Fietsbezorgd. Veloretti caféracer - Havana Blue. Veloretti caféracer - Havana Blue. € 1.000. Veloretti caféracer - Jet black. Veloretti caféracer - Jet black. € 1.000. Veloretti caféracer - Minty mint. Veloretti caféracer - Minty mint Koga Miyata LightSpeed. Framemaat 54 cm. Fiets is in nieuwstaat. Nieuwprijs 1649 euro. Aluminium frame. Shimano Deore LX afgemonteerd. Lichtgewicht aluminium velgen met anti-lekbanden. V-brakes met power control. Verstelbaar stuur voor ideale zithouding

Te koop Koga Myata dames stadsfiets

KOGA PACE B10 Incl. 500wh vanaf € 4699,- (D/H) Gedurfde e-bike met de laatste technologie én perfecte integratie van de accu en kabelloop. Voorzien van de nieuwste en sterkste Bosch middenmotor. Voel de power in je pedalen, maar blijf volledig in controle met de 62mm banden. De stille en onderhoudsvriendelijke Gates CDX riemaandrijving zorgt. Concorde Astore 49,5ct dus geschikt voor iemand van 155 tot 165 cm groot Nette Concorde Astore met een mooie Shimano 600 groep. Fiets is voorzien van een chrome voorvork en achterbrug. Plaatje om te zien. Prijs €475, Scherpste prijs van Nederland. Op voorraad. € 649,99. Aantal. Bestel deze fiets. U kunt de fiets ook komen bekijken in een van onze vestigingen. Occasion. Stella Modena Royale elektrische damesfiets occasion: Framemaat: 50-53 cm Fietsenwijk.nl is een zoekportaal waar nieuwe en gebruikte fietsen van fietsspeciaalzaken, fietsnieuws, evenementen, vacatures, handige links en andere actuele zaken te vinden zijn. Fietsenwijk.nl bevat uitsluitend aanbod van gerenommeerde fietsspeciaalzaken. Een groot aantal fietsspeciaalzaken toont het actuele aanbod op deze website

Koga miyata fixie - Tweedehands Racefiets - Bikaro

  1. Koga-Miyata volledig zelf samenstellen zoals U dat wilt. Wij hebben altijd ruim 500 fietsen op voorraad en een ruime keuze aan tweedehands modellen. Bel onze klantenservice 053 538 21 22. OF. Stuur een bericht info@rodeltweewielers.nl . SERVICE & KWALITEIT. Op de eerste plaats
  2. Gebruikte Koga-Miyata Grantour 24 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening. € 275,- Info . Giant. Gebruikte Giant revive 7 versnellingen met V-brake (en cantilever) met kabelbediening. € 295,- Info . Batavus. Gebruikte Batavus Champion Tour 6 versnellingen met Trommelrem met kabelbediening
  3. Koga-Miyata GranTour Stadshybride, heren, 60 cm, bordeaux rood € 300,-Koga-Miyata LightRunner met V-brake (en cantilever) met kabelbediening Stadshybride, mixed, 57 cm, grijs/l.grijs € 650,-Koga-Miyata RoadRunner Stadshybride, heren, 60 cm, d.blauw/champagne € 295,-Koga-Miyata RoadRunnerlady-S met V-brake (en cantilever) met kabelbedienin
  4. Stadsfiets, dames, 49 cm, grijs € 295,-Gazelle Orange 8 versnellingen met Rollerbrakes Stadsfiets, dames, 53 cm, € 295,-Koga-Miyata Silver Ace 8 versnellingen met Rollerbrakes Stadsfiets, heren, 57 cm, donker blauw € 395,-Qwic Premium 7 versnellingen met Rollerbrake / V-Brake Stadsfiets, dames, 50 cm, steel bleu mat € 350,
  5. Gebruikte fietsen: Elektrische fietsen. Koga e-inspire 10 versnellingen met Hydraulische velgremmen en 400w accu Elektrische fiets, dames, 53 cm, blauw € 1.895,-Koga e-inspire 10 versnellingen met Hydraulische velgremmen en 500w accu Stadsfiets, dames, 57 cm, grijs € 325,

Gebruikte Damesfiets Koga-Miyata 50cm 8versn 50 cm

te koop tweedehands damesfiets koga bij zoekertjes site Bobbo.b Koga-Miyata. Gebruikte Koga-Miyata Distance 24 versnellingen met Velgremmen. € 395,- Info . Zo goed als nieuw ! Giant. Gebruikte Giant Liv 30 versnellingen met Velgremmen en Zeer nette fiets ! € 399,- Info . De Rosa Koga Miyata Traveller vakantie/trekkingfiets • Allround trekking fiets • Deore LX afgemonteerd • 40 spaken in het achterwiel en 36 voor • 54 cm frame • 27 versnellingen • Prima antilek-banden • Naafdynamo voor- en achterlicht • Bidonhouder • Snelbinders • Vlinderstuur • Origineel AXAslot De fiets wordt verkocht met aankoopbon op uw naa Aangepaste openingstijden. Het is weer mogelijk zonder afspraak te komen winkelen. U dient zich wel aan de door het RIVM voorgeschreven regels te houden, zoals de 1,5m regel en het dragen van een mondkapje

Koga damesfiets tweedehands, gratis verzending binnen 24 uu

  1. ence damesfiets 50 cm € 595.00 Vraag informatie aan; Koga.
  2. Meer informatie over de Koga Miyata Tesla Tour. Vergelijkbare elektrische fietsen. B3, Elegance E, Sella E-go, Flox, Double-E. Terug naar overzicht. Delen Delen Printen. Inschrijven Nieuwsbrief. Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief van Fietsen123 en ontvang mooie.
  3. Koga-Miyata is een gevestigde naam in het wielrencircuit. Koga-Miyata fietsen uit de ProRacing-Serie zijn de afgelopen jaren uitvoerig getest door professio- nals in de Tour de France. Ze werden meermalen getooid met alle mogelijke truien, waaronder de gele. Het vermaarde Koga-Miyata amateur- team veroverde in 1988 voor de tweed

Webshop Koga Miyata Forest Lad

  1. Gebruikte fietsen: Elektrische fietsen. Batavus Diva € 250,-Koga E-Comfort Elektrische fiets, heren, 63 cm, donker blauw € 950,-Kinderfietsen. Alpina Yabber 3 versnellingen Kinderfiets, jongens, 24 inch, jet indigo € 295,-Stadsfietsen. Batavus Rumba-7 7 versnellingen Stadsfiets, heren, 57 cm, zwart antraciet € 395,-Burgers Porteur.
  2. Piet van Iersel Tweewielers Tilburg Enschotsestraat 164 5014DJ Tilburg Tel: 013-5420922 Email: info@pietvaniersel.n
  3. ence, Brons / Blauw; Koga-Miyata pro
  4. E-Light | Deze Koga Miyata E-Light is een uitstekende, sportieve elektrische fiets die onder andere is uitgevoerd met een afneembare Lithium Ion accu, 21 versnellingen en een lichtgewicht voorvork van carbon. Vanzelfsprekend is de gehele fiets met aandacht gemaakt, zodat deze fiets net als de andere produkten van dit gerenommeerde merk bol staat van kwaliteit en uitstekende afwerking

Koga-Miyata SILVERACE 50CM - Tweedehandsfietsen

Meet de afstand vanaf uw kruis tot aan de grond dit is uw binnenbeenlengte; Deze lengte in centimeters maal 0,66 is voor u de juiste framehoogte; Zit u exact tussen twee framehoogtes in dan kiest u bij een stadsfiets voor de hoge framemaat. Gaat u uw fiets meer sportief gebruiken dan kiest u de lagere framemaat U bevindt zich hier: Home 1 / Shop 2 / Gebruikte fietsen 3 / Gebruikte Stadsfietsen 4 / Koga-miyata SilverAce Grijs Heren Koga-miyata SilverAce Grijs Heren € 599,0 Gebruikte fietsen. Als u op zoek bent naar een goede gebruikte fiets, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij zorgen er voor dat onze modellen in goede conditie zijn en er uit zien als nieuw. Dus als u niet voor een nieuwe fiets kiest, dan hebben wij daar een passende oplossing voor Originele Sparta frame ION NIMH accu met 11Ah met type PMU2 SR6 DT. Deze accu past ook in diverse Batavus modellen. Kenmerken accu: 11 Ah, 24V Accu geplaatst in frame buis Kleur: zwart Artikelnummer: 2911061 Producten - De Kromme Spaak. De meeste van onze gebruikte fietsen staan op onze website. Het aanbod hiervan wisselt met grote regelmaat. Als u meer wilt weten over een specifieke fiets, bel of mail ons dan. Als u het referentienummer erbij aangeeft, dan weten wij over welke fiets het gaat en geven we u graag de gewenste informatie

ZweiteHandErsteWahl

Tweedehands damesfiets kopen - 2dehands damesfietse

Koga Roadrunner-S, JAVAMET/WINNIGSILVER. Vandaag ivm Goede Vrijdag zijn wij om 18.00uur gesloten! update coronamaatregelen per 16-03-2020 Koga Miyata E-Runner Deze sportieve Koga E-RUNNER is uitgevoerd met een handige afneembare Lithium Ion accu, 21 versnellingen en een comfortabele geïntegreerde vering.Vanzelfsprekend is de gehele fiets met aandacht gemaakt, zodat deze fiets net als de andere produkten van dit gerenommeerde merk bol staat van kwaliteit en uitstekende afwerking

Tweedehands fietsen - MET GARANTIE - De Tweewieler in Udenhout en Vught heeft een ruime keuze tweedehands fietsen - Ook tweedehands elektrische fietsen Koga-Miyata kan derhalve niet aansprakelijk worden gesteld voor claims ten gevolge van het afgeven van het zadel. 10. Milieu. De fiets is het ideale verkeersmiddel voor de natuurliefhebber. Op het gebied van vrije tijd besteding neemt fietsen een bijzonder hoge plaats in. Fietsers geven de voorkeur aan groenvoorzieningen, bosen bosbouwpaden Sparta Acculader - Elektrische fietsoplader - Sparta ION, Batavus, Koga Miyata - E-bike - 3 Polig. Oplader voor Sparta ION fietsen vanaf 2003 met 3.. Bestel een stadsfiets online of kom langs in de winkel. Een stadsfiets is één van de meest gebruikte fietsen in Nederland. Lekker cruisen door de stad of gewoon functioneel van A naar B. Bij Profile 'de Fietsspecialist' hebben we een zeer breed aanbod stadsfietsen van de meest bekende merken 2021 © Bike Store Breskens. Powered by Fietsdigitaal. Follow us on